Онлайн суші-бар «ROLL-CLUB» – японська та італійська кухня в Одесі

Ми знайшли спеціалістів своєї справи, зібрали відмінну команду кухарів-сушистів, щоб організувати приготування та доставку найсмачніших страв японської та європейської кухні на будинок.

Наші принципи роботи засновані на найкращих традиціях гостинності та високих стандартах естетики кулінарії.

Наша мета – найкраща якість

Привнести в доставку їжі ті ж найвищі стандарти, що й у дорогих ресторанах – основний принцип роботи «Roll-Club». Тому ми з усією серйозністю підходимо до Ваших замовлень. Адже як суші – це не просто їжа. Це частина найцікавіших культур різних країн. Ми готуємо страви за автентичними рецептами, щоб Ви могли насолоджуватися ними повною мірою.

Роли з-під ножа!

Приготування страв починається лише після підтвердження Вашого замовлення. Таким чином, Вам привозять свіжі, тільки приготовлені страви. Суші і роли тільки з-під ножа наших сушистів. Наша доставка влаштована так, що привезена їжа настільки свіжа, ніби й не їхала вулицями, а просто принесена офіціантом із кухні ресторану за столик.

Великі та чесні порції

У меню ми вказали вагу, кількість та склад кожної позиції. І саме стільки вам привезуть наші кур’єри. Великі шматочки ролі залишаються великими не зменшиться в дорозі 😉

Безкоштовна та зручна доставка

  • При замовленні піци або японського меню на суму від 200 грн – здійснюється БЕЗКОШТОВНА доставка по Харкову; при замовленні на суму меншу за 200 грн, – вартість доставки складає 50 грн.
  • Ви самі вибираєте час, коли до Вас доставлять їжу. Це дуже зручно, якщо Ви організовуєте обід або вечерю на кілька людей.
  • Замовлення можна оформити зручним для Вас способом: по телефону або через форму на сайті.

Поспішайте зробити замовлення і пам’ятайте про акції!